همکاری

اطلاعیه شماره ۷
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون همکاری شرکت نوسازی صنایع ایران
ضمن تقدیر و تشکر از کلیه داوطلبان، نتایج آزمون و بررسی مدارک ارسالی انجام گرفته و با توجه به نتایج و امتیازهای کسب شده و پیگیری های متقاضیان، اعلام می دارد تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۵ نتیجه دعوت یا عدم دعوت به مصاحبه از طرق ارتباطی موجود در پرونده متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
بدیهی است در صورتیکه تا این تاریخ تماسی حاصل نشود از طریق شماره تلفن های شرکت می‌توانید از نتیجه بررسی پرونده خود مطلع شوید و متقاضیانی که موفق به کسب امتیاز لازم شده اند جهت اعلام وقت مصاحبه با ایشان تماس به عمل خواهد آمد یا از طریق پیامک به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد.
با توجه به تعداد بالای افراد حائز شرایط، تاریخ و زمان و محل مصاحبه متعاقبا طی روزهای آتی به تدریج از طریق تلفن یا پیامک به ایشان اعلام خواهد شد.

 

اطلاعیه شماره ۶
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون همکاری شرکت نوسازی صنایع ایران 
به اطلاع می‌رساند جهت دریافت کارت ورود به آزمون چنانچه مدارک ارسالی شرکت کنندگان کامل بوده و شماره همراه (موبایل) خود را به همراه مدارک ارسال کرده باشند، کد داوطلبی جهت شرکت در آزمون به شماره ایشان پیامک خواهد شد و می‌توانند از طریق سایت http://my.parsehportal.com/ کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. لذا جهت دریافت کارت ورود به آزمون از حضور در محل شرکت خودداری فرمایید. زمان ارسال پیامک در روزهای سه شنبه ۲۶ مرداد ماه و چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه خواهد بود. زمان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه ذکر خواهد شد.

 

اطلاعیه شماره ۵
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون همکاری شرکت نوسازی صنایع ایران
به اطلاع می رساند باتوجه به عدم ارسال مدارک افراد لیست پیوست و درخواست عده کثیری از متقاضیان، زمان برگزاری آزمون به تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ تغییر می یابد. بدیهی است برای متقاضیانی که حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ نسبت به رفع نقص مدارک خود اقدام ننمایند کارت حضور در جلسه صادر نخواهد شد. لازم به ذکر است این مهلت صرفاً برای افرادی در نظر گرفته شده است که وجه خود را تا تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۵ واریز کرده باشند و به سایر مدارک ارسالی و پرداخت ها در خارج از زمان اعلام اولیه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
همچنین محل برگزاری آزمون و مفاد آن به شرح زیر خواهد بود: 

 

اطلاعیه شماره ۴
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون همکاری شرکت نوسازی صنایع ایران
به اطلاع می رساند که مدارک ارسالی درحال بررسی است متاسفانه تعداد زیادی از متقاضیان مدارک را ارسال ننموده یا ناقص ارسال نموده اند.
لیست نواقص به زودی به اطلاع می رسد متقاضیان گرامی هرگونه اطلاع رسانی را از طریق این سایت دنبال کنند.

 

اطلاعیه شماره ۳
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون تخصصی شرکت نوسازی صنایع ایران
با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در آزمون همکاری این شرکت، به اطلاع می رساند که متقاضیان گرامی هرگونه اطلاع رسانی را از طریق این سایت دنبال کنند. مطالب منتشره در فضای مجازی بدون ذکر منبع و مغایر با متون اطلاعیه های سایت مورد تائید نمی باشد.

 

اطلاعیه شماره ۲
به کلیه متقاضیان شرکت در آزمون تخصصی شرکت نوسازی صنایع ایران
با توجه به استقبال متقاضیان جهت شرکت در آزمون تخصصی این شرکت و به جهت یکپارچه سازی مدارک ارسالی متقاضیان محترم، خواهشمند است جهت ارسال مدارک خود و ثبت مشخصات، فایل انتهای اطلاعیه را دانلود کرده و بعد از پر کردن کامل تمامی موارد، آن را به ایمیل employment@irci.ir  ارسال فرمایید.

فرم ثبت نام

 

اطلاعیه شماره ۱
بسمه‌تعالی
شرکت نوسازی صنایع ایران با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کمی و کیفی صنایع میهن عزیز اسلامی و کمک به خودکفایی ایران سرافراز به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خودازمیان واجدین شرایط از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی دعوت به همکاری می‌نماید….